FC Nový Bor – FK Jiskra Mšeno-J.N.n. 2:1 (0:1)

Ale k tomu jsme potřebovali výhrát  v tomto utkání. Všichni měli jistě ještě v paměti poslední zápas na podzim, kdy jsme se střetli v Břízkách, a utkání skončilo  nerozhodně 2:2.
Utkání začalo z ostra a hned bylo vidět, že to bude nelítostný souboj o každý balón. V 17. minutě se mohlo měnit skóre, ale Kořínek s Třešňákem se nedohodli, kdo vystřelí. V 30. minutě se bohužel ukázal výškový rozdíl v náš neprospěch. Přetažený roh byl vrácen do malého vápna, kde již měl v ruce míč Tománek, ale srazil se s Coufalem a opuštěný míč soupeř hlavou uklidil do brány 0:1. V 36. minutě máme velkou šanci snížit, ale Lebruška hlavou jen orazítkoval břevno soupeřovi branky. Na samém konci poločasu šel sám na gólmana Třešňák a trefil jen brankáře hostí.

K druhému poločasu jsme nastoupili s cílem otočit výsledek v náš prospěch. To se dlouho nedařilo a utkání se spíše odehrávalo ve středu hřiště. V 75. minutě  se Michal Třešňák vykličkoval v rohu hřiště a přihrává před bránu volnému Kopeckému, který neměl problém uklidit míč do branky 1:1. Náš tým jako by nabral sílu a snaží se ještě víc o vstřelení vítězné branky. V 80. minutě k tomu měl šanci Lebruška, když si výborně zpracoval přihrávku do brejku a prudce vystřelil, ale jeho projektil se zastavil  podruhé v zápase  bohužel už na břevně a ne v soupeřově síti. Svou snahu jsme nakonec proměnili k vstřelení tak vytouženého gólu. V 84. minutě po hrubce brankáře zahráváme rohový kop. Na roh Stejskala naskakuje Vomáčka a Lebruška ale míč končí u Coufala a střela směřující do brankáře je Třešňákem tečována tam, kde byl na míč krátký góóól 2:1!!. Vypukla velká radost našeho týmu, a posledních 10 minut jsme nakonec ubránili a spíše naopak jsme to byli my, kdo mohl pojistit výhru, když šel Stejskal stíhán soupeřem na gólmana, ale v rozhodující chvíli mu míč ukopl. Bylo to těžké utkání a každý hráč si zaslouží poděkování za předvedenou hru.Porazit prvního není vždy lehké a kluci to svoji bojovností  úspěšně zvládli.

Branky domácích:  Kopecký,Třešňák

Sestava: Tománek, Holeščák, Vomáčka, Marek, Kořínek, Dvorský, Coufal, Stejskal, Paštika, Lebruška, Třešňák

Střídali:Kopecký,Kouřil,Husák

Trenér: Janatka Václav

asistent: Dostál

vedoucí mužstva :  Dvorský Radomír