10. výročí od povodní

Vítejte v novém světě modelů a designu

Verze pro tisk |

Stejně jako v běžném životě i ve světě automobilů musí opravdu dobrý design dokázat oslovit a vyvolat diskusi i po několika letech.  Nový model Fabia a Roomster jsou toho příkladem. (Součástí článku je opět soutěž o zajímavé ceny.)

 

 

 


 

 Víte, jaký udělali vývojáři krok vpřed?  Předjel Vás vůz s novou tváří a nezvykle rychlým a dynamickým motorem? Řekneme Vám, čím to je.

 

 


Nová Fabia i Roomster zaznamenali několik designových změn. Jsou to například přední mlhové světlomety mající nový tvar včetně funkce pro denní svícení, nově je pro dálkové světlo umístěn samostatný reflektor na vnitřní straně světlometů, nový přední nárazník, nová maska. Další novinkou je podélný střešní nosič pro Fabia Hatchback, dvoubarevná (černo – stříbrná) varianta. Pokud jste názoru, že kola dělají vůz, pak Vás určitě zaujme i nabídka nových kol z lehkých slitin.

 

V těchto vozech najdete i například nová rádia, navigační systém Amundsen s barevným dotykovým displejem nebo multimediální zdířku MDI.

Velkou zajímavostí je výroba nových přeplňovaných benzínových i naftových motorů, nová sedmistupňová automatická převodovka DSG pro motor 1.2 TSI / 77kW.
Vraťme se k benzínovým motorům TSI. Objevuje se nový čtyřválcový motor 1.2 TSI. Je možné si motor objednat ve dvou variantách a to 63kW nebo 77kW. Motor TSI vyniká vysokým výkonem, nízkou hlučností a spotřebou paliva.


 
Vůz si můžete nyní pořídit se zaváděcím bonusem TSI Start, stejně tak využít i výhodné nabídky financování společností ŠkoFIN s nízkým úročením včetně pojištění odpovědnosti ve splátkách.


 

Využijte proto možnosti a navštivte náš autosalon, kde Vám vůz předvedeme a pomůžeme zajistit jeho výhodné financování.
Tímto si Vás zároveň dovolujeme pozvat na Den s vozy TSI – Fabia a  Roomster.
Dne 24.6.2010 po celý den v našem autosalonu Gerhard  Horejsek v České Lípě na Svárově pro Vás budou připraveny modely ve výbavě Ambiente, Elegance a Style.
Tyto vozy Vás jistě svým výkonem zcela nadchnou a třeba ulehčí Vaše rozhodování o příštím „členu Vaší domácnosti“.
Rádi se Vám budeme věnovat a případně předvedeme i další modely z divise Škoda Auto.

Jak jsme již zjistili, rádi soutěžíte, a proto otázka pro dnešní den zní:
Jakou kombinovanou spotřebu má Fabia 1.2 TSI / 63kW ?
a) 5,4 l
b) 5.6 l
c) 5.2 l
Výhra za správnou odpověď pro prvních pět nejrychlejších:  autolékárna – dle nové vyhlášky platné od 1.1.2011.
Odpovědi zasílejte na:  servis@cl.horejsek.cz

           

Nahoru