Tři sestry a Rybičky 48 vyrážejí na společné 348 Tour

Verze pro tisk |

Tři sestry společně s Rybičkami 48 navštíví během 27 dní 12 vybraných měst v Čechách, na Moravě i ve Slezsku. Na společném 348 Tour představí starší pardálové výroční čtvrt stoleté 2DVD + 3CD TŘI SESTRY V ARÉNĚ, zatímco mladí pardálové z Rybiček 48 své aktuální 4. řadové album DESKA ROKU. Na koncertech však kromě novinek zazní hlavně osvědčené hity ze všech období existence obou kapel.

Legenda české punkové scény skupina Tři sestry se vrací do České Lípy.

A opravdu se máte na co těšit. Tři sestry se již čtvrt století pohybují na tuzemských pódiích a to, že nejsou žádní hudební "dědkové“, vám dokáží během dlouhé koncertní jízdy. Takže to bude opravdu večírek v plné parádě.

Dodejme jen, že Fanánek píše také texty pro velice významné české umělce, např. duety pro a Karla Gotta a Lucii Bílou, dále pro Ilonu Czákovou nebo skupiny Těžkej Pokondr a Maxim Turbulence. Několikrát spolupracoval s Michalem Davidem, např. na muzikálu Princezna zmrzlina a roku 2003 na muzikálu Kleopatra, ke kterému spoluvytvářel libreto. Lou Fanánek Hagen také otextoval Šmouly.

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Někdy se styl této kapely označuje také jako pubrock pro texty s hospodskou tematikou.

348 Tour (10. 11. až 6. 12.) zahrnuje 12 koncertů, přičemž v Kulturním domě Crystal se zastaví 6. prosince v 19.30 hodin.
Více na www.cl-kultura.cz

Partneři: Gambrinus

Mediální partneři: Rádio Beat, Óčko, Regionální Deníky, Bandzone, Náš Region, Annonce, Music city

František Moravec aka Lou Fanánek Hagen
František Moravec aka Lou Fanánek Hagen
Tři sestry
Rybičky 48
Nahoru