Obýváky 2012 / Hokejová šatna jako obývák

Verze pro tisk |

V rámci předvolební kampaně TOP 09 "Obýváky 2012" si kandidáta na hejtmana Libereckého kraje Jiřího Kočandrleho pozvali zástupci hokejového klubu HC Česká Lípa. V hokejové šatně se sešla pestrá směsice lidí, nadšenců, rodičů, různých povolání  a věku. Někdo přišel ze zvědavosti, jiný ze zájmu, ale co všechny v tomto improvizovaném obýváku spojovalo, je společný zájem o budoucnost Libereckého kraje.

Během tohoto neformálního setkání v přátelské atmosféře přišla na přetřes spousta témat. Od sportu, u kterého se předpokládalo, že bude hlavním tématem, se přešlo k hospodaření příspěvkových organizací, spolupráce samospráv s neziskovými organizacemi, správě komunikací. Poté, co se aktéři tohoto setkání přesvědčili o tom, že se mohou zeptat opravdu na cokoliv, osmělili se i další účastníci debaty a zeptali se přímo na problémy ve svém resortu. Díky rozmanitosti diskutujících jsme se tak dozvěděli i o tom, jak funguje dnešní hasičský sbor či policie nebo jak to bude s obchvatem České Lípy.

A co vy? Také Vám není osud Libereckého kraje lhostejný? Stejnou možnost jako měli hokejisté, máte nyní i Vy. Stačí vyplnit formulář na adrese: http://www.jirikocandrle.cz/pozvat-do-obyvaku/ 

"Politika začína doma."

Nahoru

Komentáře

Re: Obýváky 2012 / Hokejová šatna jako obývák

Takové typicky neformální setkání.

Nahoru