Gama Rádio, rádio rocku vysílá také v České Lípě na 99,1 FM

Verze pro tisk |

Gama Rádio, rádio rocku začalo z Mostu vysílat v červenci 2009. Stalo se tak prvním rockovým rádiem na severu Čech. Hlavní hudební náplní je rocková hudba se všemi jejími odnožemi. Vybíráme a hrajeme to nejlepší z rockové klasiky i současné domácí a světové hudební scény. Nalaďte si prostě 99,1 FM, nebo se koukněte na www.gamaradio.cz

Jsme jedno z mála rádií, které se intenzivně věnuje rockovým regionálním kapelám (nejen z našeho regionu). Každá rocková kapela má u nás šanci, pravidelně ve středu v podvečer, nebo o víkendech chodí kapely na živé rozhovory.
Další důležitou složkou je regionální zpravodajství, které se každou půlhodinu věnuje především místním událostem z Ústeckého, Libereckého a Karlovarského kraje. Nechybí ani ranní sportovní výsledkový servis a několikrát denně kulturní pozvánky.
Každý den v podvečer, máme na Gama Rádiu Rockerovu taktovku, neboli písničku na přání, kterou si volí sami posluchači. Velmi oblíbené jsou víkendové písničky na přání nonstop. V pátek a v sobotu večer Pivní živáky aneb Písničky na přání do hospod a na mejdany a v neděli pak Rockerova osamělá duše.
Pro všechny hudební fajnšmekry připravují naši hudební odborníci večerní speciální pořady, od pondělí do čtvrtka, vždy ve 20 hodin. Classic Blue se v pondělí věnuje především bluesrockové muzice, úterní CZ Music pak českým a slovenským kapelám, Rocková duha ve středu mapuje progrockovou, neboli artrockovou scénu a čtvrteční Zostra přináší ostřejší styly v rockové hudbě.
Na Gama Rádiu nesoutěžíme, raději svým posluchačům dárky dáváme. Například pravidelně volňásky do kina, do klubů na koncerty, na hudební festivaly, cédéčka kapel atd. Nyní soutěžíme o vstupenky na koncert skupiny Těla do Liberce, koncerty Kabátů v Liberci a Teplicích. Připravujeme dárky v podobě vstupenek na festival Basinfire Fest nebo na Brutal Assault.

Gama Rádio, rádio rocku lze také naladit v Liberci na frekvenci 90,3 FM. Ve velké části severních Čech nás naladíte na mostecké frekvenci 107,9 FM a v Roudnici nad Labem a okolí naladit na frekvenci 106,1 FM. Jinak pokrýváme Ústecký, Liberecký a Karlovarský kraj.
Ladit nás můžete taky na internetu na našich stránkách www.gamaradio.cz. Poslouchat nás můžete i v chytrém telefonu s Androidem. Aplikace ke stažení opět na našich stránkách. 

alt
Nahoru