Everesta, s.r.o. se stala partnerem soutěží

Verze pro tisk |

Poradenská a servisní společnost Everesta, s.r.o. se stala partnerem soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011. Zástupci společnosti zasedají v porotě krajských kol soutěže.

Soutěže Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011 jsou určeny všem malým a středním podnikatelům a živnostníkům v České republice. „Podnikatelé jsou solí země. Každé zviditelnění těch úspěšných je potřebné a záslužné a nikdy jej nebude dost,“ říká o podpoře soutěží Radomil Bábek, generální ředitel společnosti Everesta, s.r.o.

Zástupci společnosti Everesta, s.r.o. zasedají v porotě krajských kol soutěže. Výherci získají od společnosti Everesta, s.r.o. vouchery na její služby. Cílem je podpořit podnikatele a živnostníky v rozvoji, a to svém i jejich firem a zaměstnanců. „Představte si, že běžíte v davu lidí a zastavíte se. V krátké chvilce se vám začne celý peloton vzdalovat a stojící se propadá dál a dál od své původní pozice. Tak to dopadá se všemi, kteří si myslí, že stačí udržování dosaženého stavu, že stačí to, co mají. Podnikatel, který skutečně chce udržet svou pozici v podnikatelském "pelotonu", musí směřovat kupředu a držet krok s davem,“ odpovídá Radomil Bábek na otázku, proč by měli podnikatelé investovat do rozvoje svých zaměstnanců.

Letos se do soutěže přihlásilo 5857 firem a živnostníků. Krajská kola byla zahájena 1. září a budou probíhat v dalších krajských městech až do poloviny října. Letošní ročník uzavře celostátní finálové kolo 7. 12. v Praze.

                                                        *        *        *

O společnosti Everesta

Poradenská a servisní společnost Everesta, s.r.o. (dříve ECS Edconsia) se sídlem v České Lípě má své zastoupení již v šesti českých a moravských městech. Vzdělávání, firemní poradenství, eventy a konference a další služby firmám, to jsou hlavní oblasti, ve kterých nabízí svým klientům pomoc. Dceřiná společnost ECS Eurofinance, s.r.o. se specializuje na kompletní dotační poradenství a konzultační služby v oblasti zadávání výběrových řízení.

Nahoru