Chcete zadarmo na šestnácté Mimoňské války?

Verze pro tisk |

Metallica, Slayer, Anthrax ... nikdo z nich do Mimoně nepřijede. Ale letiště u Hradčan se beztak zaplní. Už tento víkend! Pokud se chcete na Mimoňské války podívat zadarmo, zkuste naši soutěž.

Samozřejmě se můžete těšit na všechny stálice – sprinty, slalom, rychlostní zkoušku, gumování, motorové brzdy – Dynocup či na Tuning cup. Na srazu nebudou chybět ani oblíbení drifteři. Jedna z novinek, která závodníky jistě potěší, je, že závodní auto na podvalu nebude platit. Pouze auto, které ho poveze.

Velmi důležité upozornění: Stejně jako při minulém srazu se připravte na opatření k ochraně zdraví a bezpečnosti účastníků srazu. Policie ČR bude v průběhu "Mimoňských válek" provádět v areálu letiště dopravní kontroly řidičů vozidel se zaměřením řízení pod vlivem alkoholu. V případě, že bude u řidiče vozidla zjištěn alkohol v krvi do 1 promile - jedná se o přestupek na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomaniemi dle § 30/1h) zák. č. 200/90 Sb. o přestupcích; v případě nad 1 promili alkoholu v krvi se jedná o trestný čin ohrožování pod vlivem návykové látky dle § 274/1 tr. zákoníku. Policie ČR bude v areálu na žádost a s výslovným souhlasem pořadatele!

Pro další informace sledujte www.mimonskevalky.cz

Chcete-li jeden ze dvou volných lístků, odpovězte do dvanácti hodin 5. května (středa) na otázku: Kdy se konaly historicky první "Mimoňské války"?  Odpovědi posílejte na adresu barta@i-noviny.cz. Během večera vylosujeme výherce a pošleme jim zprávu, kde si mohou lístky vyzvednout.

Soutěžit o další dva lístky můžete i na Facebooku na fanouškovské stránce i-noviny - http://www.facebook.com/inoviny .

Nahoru