SPORT RELAX z Prague Open přivezl 12 placek

Verze pro tisk |

Dne 9. 3. 2019 se konala mezinárodní soutěž Prague open karate cup 2019. Do Prahy dorazil i tým SPORT RELAX, který vybojoval 12 medailí. V konkurenci závodníků z Makedonie a Litvy náš tým obstál s těmito výsledky: 7x zlato, 4x stříbro a 1x bronz.

Zlaté medaile si v disciplíně kata vybojovali tito závodníci: Eva Koubková, Eliška Marešová a Jakub Burián. Stříbrnou medaili si odváží Matyáš Najman a bronzovou Anna Žáková. Nepopulární bramborovou medaili získal Vojtěch Vobořil.

V odpoledním programu Prague Open si v disciplíně kata junioři a juniorky vedli velmi dobře Patrik Gašpar a Anna Vorlíčková, kteří si z Prahy vezou cenný pohár a zlatou medaili. Patrik Gašpar přidal ještě zlato z týmu spolu s Pavlem Váchou a Jakubem Fialou.

Stříbrné medaile v kata starší žáci vybojoval Matyáš Najman a v dorostencích Sodkherlen Ulziiorshikh. V kihon ippon kumite se ukázal i Jakub Burián, který odváží svojí první zlatou medaili a pohár.

Pěkné čtvrté místo v kata získal Pavel Vácha a na pátém místě skončili Jakub Fiala s Boženou Pavlasovou. David Minárik v dorostencích obsadil sedmé místo.

Gratulujeme k úspěchu!

alt
Nahoru