Martin Harich: jeden z nejvýraznějších talentů Superstar

Verze pro tisk |

Martin Harich je slovenský zpěvák. Proslavil se v soutěži "Česko Slovenská Superstar", kde se dostal do finále, skončil na 4. místě a díky tomu získal spoustu fanoušků. Hned na podzim roku 2011 vydal své první album s názvem Príbeh Snov, které je téměř celé autorské a tudíž všechny skladby krom skladby Nezvestná složil Martin Harich.

V hudebních cenách TV Óčko se stal objevem roku 2011 a jeho videoklip ke skladbě Nezvestná se stal klipem roku. Nyní pracuje s kapelou na novém albu.

Žije v Liptovském Mikuláši na Slovensku. Už odmalička zpíval ve folklorním souboru, ale když se tam muselo i tancovat, moc se mu to nelíbilo. Poprvé vystoupil s kapelou svého otce bubeníka Ladislava Haricha v deseti letech. Na kytaru se naučil hrát sám ale nyní umí hrát i na klavír a bicí. Studuje osmileté gymnázium M. M. Hodžu v Liptovském Mikuláši. Zajímavost: Martin miluje kytary a tak už má doma pěknou sbírku a na koncertech má co střídat.

Nyní vystupuje s kapelou Musitany Hope, která vznikla v roce 2009. V Kulturním domě Crystal vystoupí 8. února od 18 hodin a jeho předkapelou budou českolipští Lizart. Vstupenky jsou již v prodeji na pokladně KD Crystal a na www.cl-kultura.cz.

Více na www.cl-kultura.cz

Martin Harich: jeden z nejvýraznějších talentů Superstar
Nahoru