Fotožurnál: Tři body pro Démony

Po nevydařeném dvanáctém kole, kdy jsme prohráli na palubovce AFC Celtic Kladno bylo důležité zvládnout následující domácí utkání. Ve třináctém kole jsme hostili celek FC Malibu z Mladé Boleslavi.

Malibu je kvalitní tým a tak jsme čekali tuhý boj o body. Ovšem naše obavy se nepotvrdili. Od začátku utkání se hrálo pod naší taktovkou, soupeře jsme na naší polovinu pouštěli zřídka. Vedení jsme se ujali ve druhé minutě, kdy nádhernou akci po asistenci Milana Soukupa zakončoval Martin Paleček 1:0. O jednu  minutu později zakončoval neméně pohlednou akci Lukáš Dušánek a bylo to 2:0. Soupeř znervózněl a začal hrát hru, která nám naprosto vyhovovala  Neustále jsme zvyšovali tlak a jen díky skvěle chytajícímu brankáři hostí Jaroslavu Bílkovi, skončilo skóre první půle pouhých 4:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s taktikou hrát ze zabezpečené obrany, vyčkat na soupeřovi chyby a pokusit se zvýšit skóre tohoto zápasu. S narůstajícím časem musel soupeř začít hrát otevřenější hru, více chyboval v obraně a my zvyšovali svůj náskok. Postupně se prosadili všichni útočníci a tak konečný stav 9:1 byl odměnou za skvěle odvedenou práci. Nejlepším hráčem dnešního zápasu byl Milan Soukup. Vstřelil čtyři branky a na jednu přihrával. Tímto vítězstvím ztrácíme již jen dva body na lídra průběžné tabulky.

V příštím zápase zajíždíme do Slaného k utkání s PK Třebusice.

13.kolo A – Divize  / futsal /

FC Démoni Česká Lípa – FC Malibu Mladá Boleslav ( 4:1 ), 9:1

Sestava:

Pavlíček Radim / brankář /, Zelenka Michal / kapitán / Frnka Jan, Soukup Milan, Jandík Jiří, Dušánek Lukáš, Půlpán Lukáš, Paleček Martin, Švec Martin, Rameš David, Holub Jiří.