Fotbalový propad fotbalistů Nového Boru

Verze pro tisk |

Předposlední zápas krajského přeboru a poslední utkání na domácím hřišti soutěžního ročníku 20009-2010 jsme hráli od 17.hodin, když to vše narušil liják a jako by nám vzal veškerou fotbalovost a cíl vybojovat v krajském přeboru třetí místo. Je pravdou, že jsme zápas nezačali špatně.

Již v druhé minutě nám mohl zajistit vedení Novotný, na kterého přiletěl centrovaný míč z pravé strany. Bohužel šanci neproměnil a míč skončil vedle pravé tyče v zámezí .Další dobrá gólová příležitost byla v 9. minutě. Třešnák byl sám proti brankáři a lehce jej překonal, ale míč poslal vedle branky.Otřepané přísloví ve sportu: nedáš dostaneš, potvrdili hosté v 10. minutě. Špatné postavení naší obrany i její následné práce využili hosté ke klidnému přehození našeho brankáře 0:1.Ve 12. minutě se zrodila další naše šance, která přišla po akci Holeščáka. Ten prošel obranou hostí, našel přihrávkou Novotného a ten střílí opět vedle.V 19. minutě mohlo být vyrovnáno, ale Třešnák také míří vedle.I v dalších minutách máme více ze hry, ale vše je k ničemu, když nedokážeme dát důležitou vyrovnávací branku. K tomu ještě přichází potrestání od hostí, kteří nám zasadili další fotbalovou ránu na 0:2. Naši nadvakrát prohráli souboj jeden na jednoho a přišel trest. Ve 43. minutě jsme soupeře zaskočili po zahraném rohovém kopu. Stejskal to nacentroval a u zadní tyče dostáváme míč do branky 1:2. Ke konci prvního poločasu naše obrana otálela s odkopem na naší polovině a soupeř se snaží nás hned napadat. Baťka volí přihrávku na Smetáka nepřesně a k tomu i špatný odhad brankáře Blumentritta a prohráváme 1:3.Tak skončil první poločas.
 Ve 49. minutě střídáme a Stejskala nahrazuje Stromecký. V 50. minutě zaváhal Smeták a určil rozehráním míče špatného adresáta a to hráče hostí. Hned přišlo přečíslení a  další gól v naší síti 1:4. To už potvrdilo, že tento zápas jsme prohráli a navíc nemáme fotbalový den. V 65. minutě ukázal Stromecký v čem je jeho síla. Předkopnul si míč za obránce hostí a ten už na něj rychlostí nestačil. Bohužel to pěkné nedotáhl do potřebného konce. Bezmocnému brankáři hostí nedal šanci, ale také on poslal míč vedle branky. Soupeř nám střelil ještě jednu branku, když z brejku nadvakrát překonal našeho brankáře 1:5, střídající hráč. V 88.minutě se nám podařilo překonat hosty podruhé. Havlásek si pohrál s protihráčem, míč poslal do uličky, kde rychle reagoval Třešnák a přímou  střelou k tyči snižuje na 2:5. Během posledních deseti minut jsme udělali ještě dvě střídání. Hruška vystřídal Coufala a Budský Baťku. Víc se toho fotbalového na hřišti nestalo.
  Vzhledem k tomu, že to byl poslední zápas sezony na domácím hřišti, poděkoval klub devíti dorostencům za výbornou reprezentaci naše Nového Boru, kteří přecházejí tímto do kategorie dospělých. (Holeščák, Tománek, Stejskal, Coufal, Hruška, Demke, Kouřil, Kořínek Dvorský )

FC NOVÝ BOR – SK SEDMIHORKY – 2 : 5  ( 1 : 3 )

Branky:   2x  Michal Třešňák
Sestava : Blumentritt, Holeščák,Vomáčka,Smeták,Baťka,Vávra,Havlásek,Coufal, Novotný, Stejskal, Trešňák,
Střídali:   Budský, Stromecký, Hruška,

Trenér: Kubáň,   vedoucí m.: Blumentritt,         manažér:  Obrovský J.

Tentokrát to byl fotbalový propad! Ale i to se ve fotbale stává!

Výborně řídil utkání rozhodčí Noháč a k tomu asistovali Kowalík a Šubrt.

              Zápas sledovalo 70 nespokojených diváků , žluté karty: l : l


Příští sobotu 19. června 20l0 se hraje 30. kolo soutěžního ročníku 2009-20l0 a jedeme na derby do Cvikova!

 

 

 


 

Nahoru