Dorostenci Nového Boru zakončili sezónu vysokým vítězstvím

K poslednímu zápasu jsme zajížděli v neděli do Českého Dubu k souboji prvního a posledního v tabulce krajského přeboru. Přijeli jsme do hezkého sportovního prostředí, kde jsme se pouze převlékli.

Zápas se hrál tři kilometry dále v Bohumileči, kde není ani záchod. Hlavní hřiště není pro mládež, ale jen pro vyvolené, neboť zde z popudu JUDr.Jaroslava Kašpara a Miroslava Pelty došlo k dohodě o převedení „B“ mužstva LIAZU Jablonec do Českého Dubu.
 My jako už vítěz krajského přeboru a postupující do divize jsme jeli do Dubu s cílem si zahrát dobrý fotbal a vyzkoušet si něco nového. Po dohodě s trenérem V. Janatkou si každý hráč před zápasem vylosoval svůj post a měl ukázat, jak se svého úkolu zhostil. A tak do brány nastoupil obránce Vomáčka, nejlepší střelec dorostu Třešňák zaujal místo v obraně a v útoku hrál Coufal s Kořínkem. Každý hráč se svého ůkolu zhostil odpovědně a ukázali, že v tomto týmu vládla super parta, která stála za úspěchem v této sezóně.
 Samostatný zápas měl jednoznačný průběh a už ve třetí minutě jsme vedli 3:0 po gólech Coufala, Dvorskýho a Demkeho. V 10. Minutě se z penalty trefil i náš brankář Vomáčka 0:4. Po gólu Hrušky na 0:5 se trefil i soupeř,kdy první a poslední střela na naší bránu skončila v naší brance 1:5. Do konce prvního poločasu se ještě trefil třikrát Lukáš Demke. Poločas skončil dříve a to výsedkem 1:8.
 Do druhého poločasu Coufala vystřídal Pollach a Michal Třešňák šel na chvíli do útoku a hned v 46. minutě dává i on branku na 1:9. Potom Michala vystřídal Paštika. I druhý poločas rozhodčí zkrátil o deset minut a my přidali dalších devět gólů. Góly postupně dávali 2x Kořínek,2x Demke,Lebruška,2x Hruška, po individuální akci naše brankářská opora Tománek a skóre na 1:18 uzavřel Stejskal.
Naši úspěšnou sezónu zakončíme v neděli na mužském turnaji v Bukovanech.

F. C. Český Dub - FC Nový Bor 1 : 18  ( 1 : 9 )
Sestava mužstva:     Vomáčka -  Stejskal,  Lebruška , Třešňák, Kouřil  - Hruška, Tománek, Demke, Dvorský  -  Kořínek  ,Coufal,      (Paštika, Pollach,)
branky: Coufal, Dvorský,Třešňák, Demke 6x, Vomáčka,Stejskal,Kořínek2x,Hruška 3x,Tománek,Lebruška
Trenér:  Janatka Václav        Vedoucí mužstva: Dvorský Radomír