Jak hráli starší žáci?

Oba týmy starších žáků vyjeli na svůj druhý turnaj do Litvínova, kde na ně čekali družstva Teplic, Podbořan, Ústí nad Labem a domácího Litvínova.

FbC Teplice – FBC PD Dědek Česká Lípa  3 : 3 ( 1 : 1 , 1 : 0 , 1 : 2 )

Úvod do zápasu hráčům FBC tak úplně nevyšel, po zmatku před naší brankou a už po 21 vteřinách prohráváme 1:0. Obdržená branka naše hráče probrala z letargie a ve 3 minutě Dan Matějíček po přihrávce Radka Matějíčka srovnává na 1:1, do konce třetiny se skóre už nemění. Druhá část začala zvýšenou aktivitou obou družstev, útoky se přelívají sem tam, nás drží výborný gólman Chyna, ale na druhé straně je pro nás branka moc malá ne a ne se trefit, bohužel jedna nepokrytá dorážka končí v poslední minutě v naší brance 2:1. Začátek třetí třetiny jsme zaspali a hned ve 3 minutě prohráváme 3:1. Redukcí sestavy jen na vybrané hráče, přebíráme aktivitu což se projeví v 7 minutě, kdy Spilka po přihrávce Radka M. snižuje 3:2. Tlak vrcholí, soupeře drží Lukáš Chyna a po příhře Marka Šebery vyrovnává Dominik Dědek 3:3, bohužel to bylo vše.

Branky: Matějíček Dan (Matějíček Radek), Spilka (Matějíček Radek), Dědek (Šebera)

Sestava: Chyna, Dědek-Spilka, Brůžek-Šebera, Matějíček D.-Nečas-Matějíček R., Hölzel-Pastor-Matějíček

Mocní Tuleni Podbořany – FBC Česká Lípa ZŠ Partyzánská 14 : 2 (5 : 1 , 3 : 1 , 6 : 0 )

Nástup do zápasu se nám povedl a po 16 vteřinách otevírá skóre Pavel Švarc 0:1, ale to bylo od našich hráčů bohužel vše, zbytek už obstaral soupeř 5:1. Druhá část byla vyrovnaná, držíme krok a v 7 minutě Tomáš Vrzák přihrál a Lukáš Volejník snižuje 5:2, ale Tuleni v téže minutě přidávají dvě branky za 2 minuty další, což naší snahu dost otupilo. Třetí třetina je v plné Tulení režii přidávají na náš účet šest branek a uzavírají zápas na 14:2.

Branky: Švarc, Volejník (Vrzák)

Sestava: Fara, Munzar,Mifek, Říha, Makula, Mizera, Švarc, Volejník, Vrzák. Urban, Jurča

FBC PD Dědek Česká Lípa – FBC Victoria Ústí nad Labem  5 : 3 ( 2 : 1 , 2 : 0 , 1 : 2 )

Proti Ústecké Viktorii jsme nastoupili plní odhodlání se poprat o naše vítězství, které mělo přidat body na náš účet, ale skóre otevírá Viktorka 0:1. Po změnách v naší sestavě se naše hra zlepšila a začali jsme střílet branky, 7 minuta Matějíčkovská spolupráce skóruje Radek po přihrávce Dana 1:1, 8 minuta přihrává Šebera a zvyšuje Pastor 2:1. Druhá část je v plné naší režii 5 minuta opět přihrává Šebera a zvyšuje Dan Matějíček. Stále dobýváme ústeckou svatyni a v 12 minutě zvyšuje kapitán Pastor po příhře Dědka 4:1. Vstup do třetí části jsme opět zaspali 1 minuta 4:2, to naše probralo a už se zase hrálo podle našich not 10 minuta po výhozu brankáře Chyny zvyšuje na 5:2 Nečas. Po drobném zaváhání soupeř snižuje na konečných 5:3.

Branky: Matějíček R. (Matějíček D.), Pastor (Šebera), Matějíček D. (Šebera), Pastor (Dědek), Nečas (Chyna)

Sestava: Chyna, Dědek- Hölzel, Brůžek-Šebera, Matějíček D- Spilka- Matějíček R,  Nečas- Pastor-Matějíček

FBC Česká Lípa ZŠ Partyzánská – SK Bivoj Litvínov  4 : 7 ( 2 : 4 , 2 : 1 , 0 : 2 )

Proti domácím nastupují naši nováčci správně namotivováni a hrají vyrovnaný duel se svým soupeřem, i když Bivoji vsítí branku my pod vedením kapitána Volejníka srovnáváme 1:1, v 7 minutě po výhozu Fary zvyšuje Švarc 2:1, naší snahu soupeř nebere a postupně přidává 3 branky na 2:4. Střední část je naše na dvě branky Volejníka Bivoji odpovídají jednou 4:5. Třetí část jen pro Litvínov dvě branky do naší sítě na konečných 4:7.

Branky: Volejník, Švarc (Fara), Volejník (Makula), Volejník (Švarc)

Slovo trenéra: Musím pochválit hráče ZŠ stále se zlepšují , brzy čekám, že vybojují své první body do ligové tabulky.