Florbalové béčko: střídavě jasno

Florbalisté FBC CL EVANS Česká Lípa „B“ vyrazili na druhý turnaj nové sezóny, který se konal 9. 10. v hale v Tanvaldu.

FBC CL EVANS Česká Lípa „B“ – FBC Vipers Most 8:3 (2:1, 2:1, 4:1)

Hráči České Lípy chtěli do prvního zápasu vstoupit vítězně. Na oslabený Most, který měl jen dva hráče na střídání, tento elán stačil. Po dvou minutách vedla Česká Lípa už 2:0. Hráči chtěli navýšit své vedení, avšak po skvělém začátku přestali běhat a přizpůsobili se stojícím hráčům Mostu. Nakonec se podařilo skóre postupně navyšovat a českolipští hráči si s přehledem dokráčeli pro tři body.

Sestava České Lípy: Knol, Klíma – Hybš, Pekárek, Bezouška – Basl, Borek, Veber-Kočan, Semelka, Jedlička

Góly a nahrávky: Jedlička (Bezouška), Semelka (Jedlička), Baslk (Veber), Veber, Borek (Jedlička), Borek (Basl), Veber, Kočan (Jedlička)

FBC CL EVANS Česká Lípa „B“ – 1 FbK Campus Jablonec n. N. B 4:5 (2:2, 1:2, 1:1)

Česká Lípa se velmi brzo ujala vedení střelou Borka. Ten měl vzápětí i výhodu trestného střílení, avšak neproměnil. Českolipští florbalisté další branky nepřidali a soupeř skóre otočil. Ale Česká Lípa zabrala a skóre otočila ve svůj prospěch Veberem na 3:2 těsně na začátku druhé třetiny. Bohužel zbytečné chyby v obraně pomohli Jablonci skóre otočit. V závěru se českolipští florbalisté tlačili do jablonecké brány v šesti lidech, ale ani to ke spravedlivé remíze nepomohlo.

Góly a nahrávky: Borek, Bezouška, Veber (Hybš), Jedlička (Veber)