Nominujte osobnosti na Poděkování starostky 2019

Verze pro tisk |

Již 18 let se v České Lípě uděluje ocenění Poděkování starostky, které v průběhu let získaly osobnosti z oblasti kultury, sportu, vzdělávání, ale také policisté, hasiči, drobní podnikatelé a další občané České Lípy, kteří vykonali nějaký mimořádný čin. Toto ocenění, které má především vyzdvihnout činnost lidí, kteří se zasloužili o rozvoj města, bude v letošním roce poprvé udělovat i českolipská starostka Jitka Volfová. Českolipská veřejnost má nyní možnost nominovat osobnosti na toto ocenění.

„Ocenění Poděkování starostky má v České Lípě opravdu dlouholetou tradici, kterou nechci přerušovat. Navíc si myslím, že je potřeba, aby se lidem, kteří ve svém volném čase, mnohdy na úkor rodiny a zadarmo, věnují činnostem, které pomáhají šířit věhlas našeho města, napomáhají jeho rozvoji a utužování mezilidských vztahů nebo jsou schopni nasadit život pro záchranu života někoho jiného. Proto velmi ráda budu pokračovat v této milé tradici a veřejně vyjádřím svůj vděk a úctu lidem, kteří si ocenění po právu zaslouží,“ uvedla starostka České Lípy Jitka Volfová.

Nominaci na ocenění Poděkování starostky mohou občané podávat do 16. srpna a to buď písemně na adresu Městský úřad, sekretariát starostky, nám. T.G.M. 1, 470 01 Česká Lípa nebo e-mailem na prochazkovat@mucl.cz. Nominovat lze osobnost z jakékoli oblasti lidské činnosti, prosíme občany, aby vždy ke jménu osobnosti připojili krátký komentář a také svoje kontaktní údaje. Ocenění se letos bude předávat ve čtvrtek 26.9., zároveň si slavnostním večerem připomeneme i Den české státnosti.
 

Nahoru