Divadelní tipy listopad

Verze pro tisk |

Kočka v oregánu
Barbora Hrzánová a Radek Holub se představí v situační komedii vyprávějící o tom, co se stane, když se setkají jemní velkoměstští intelektuálové s venkovskou zemitostí. Hra Divadla Kalich, která pojmenovává zdaleka nejen humorné aspekty naší současnosti a staví na precizních dialozích.
4. 11., 19:00, Divadlo Nový Bor

Dopisy Olze
Projekt, který vznikl jako hold 30. výročí sametové revoluce, nabídne v rámci jedinečného programu hudbu Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany a Leoše Janáčka v podání zpěvu a harfy, která bude prokládána čtenou korespondencí Václava Havla v podání české herečky Valérie Zawadské.
10. 11., 19:00, Jiráskovo divadlo

Pro tebe cokoliv
Francouzská komedie Divadla Kalich vypráví o tom, že mateřská láska nemá žádné hranice a že i lež pronesená z čisté lásky zůstává pořád lží a jako taková má krátké nohy. Ve hře pro sedm herců a jednoho králíka baví diváky Jana Paulová, Pavel Zedníček či David Suchařípa.
12. 11., 19:00, Jiráskovo divadlo

Maratův Sade
Derniéra vizuálně působivé hry českolipského souboru DK Jirásek z prostředí blázince pojednávající o stavu a smyslu nejen evropské civilizace. Drama, ve kterém chovanci ústavu a jejich ošetřovatelé pod vedením markýze de Sade rekonstruují zavraždění vůdce francouzské revoluce J. P. Marata.
15. 11., 19:00, Jiráskovo divadlo

Můžem i s mužem
Autorská hudební feérie VIP Art Company s Vandou Hybnerovou či Kateřinou K. Hrachovcovou vypráví o potřebě lásky, partnerství a ženské křehkosti. Představení je z velké části postaveno na improvizaci a celé tak i vznikalo. Těšte se na čtyři zkušené herečky, které si především umí udělat legraci samy ze sebe.
19. 11., 19:00, Divadlo Nový Bor

Nahoru