Autor - Josef Semerád

Cyklistický Maraton ovládl Jiří Šorm

1.10.2020 13:24 | Ostatní sporty

Dohromady téměř sedmdesátka závodníků se sešla na dalším ročníku hromadného silničního závodu MARATON Česká Lípa, který se konal v neděli 27. září. Pořadatelé ze Sportovního klubu MS AUTO připravili hlavní trať o délce 72 km a zkrácenou variantu 56 km pro ženy, muže nad 60 let a juniory. Pro děti a mladší žáky byly připraveny krátké tratě v Dubici a kolem Sosnové.

Českolipský silniční pohár odstartoval

2.7.2020 13:58 | Ostatní sporty

I v letošním roce se, navzdory známým nepříznivým okolnostem, díky úsilí Sportovního klubu MS AUTO uskuteční další ročník Českolipského silničního poháru. Ostrý start této soutěže proběhl formou časovky do vrchu Českolipské Kozly.

Titul Mistra ČR pro cyklisty MS AUTO

15.7.2019 05:51 | Ostatní sporty

Vydařený závěr první poloviny závodní sezóny mají za sebou českolipští cyklisté Sportovního klubu MS AUTO. Hlavní událostí byly především závody o republikové mistrovské tituly v kategoriích masters.

Českolipský silniční pohár vrcholí

27.9.2018 06:30 | Ostatní sporty

Předposledním závodem Českolipského silničního poháru byla časovka do vrchu Pahorek, kterou připravili pořadatelé ze Sportovního klubu MS AUTO. V centru dění, v Horní Libchavě, našli své tratě i dětští a žákovští cyklisté.

Petr Čapek vítězem časovky v České Lípě

12.9.2018 14:32 | Ostatní sporty

Poctivých 18,5 km čekalo na takřka stovku účastníků silniční Časovky jednotlivců, kterou připravili členové Sportovního klubu MS AUTO. Cyklisté v půlminutových intervalech startovali ze Staré Lípy směrem na Zákupy, Božíkov, Srní a Ramš. Pro mládežnické a dětské kategorie byly připraveny zkrácené tratě, formou hromadného závodu.

Časovka v České Lípě tuto neděli

6.9.2018 20:58 | Ostatní sporty

Již tuto neděli si v České Lípě dají dostaveníčko vyznavači silniční cyklistiky a zvláště milovníci jízdy proti chronometru. Časovka jednotlivců na 18 km, kterou připravili pořadatelé ze Sportovního klubu MS AUTO, je otevřena pro všechny věkové kategorie a širokou veřejnost.

Traťový rekord jen těsně odolal

20.6.2018 20:59 | Ostatní sporty

Špičková amatérská silniční cyklistika byla k vidění během českolipské Časovky družstev, kterou pořádal místní Sportovní klub MS AUTO. Na startu 33,5 km dlouhého závodu čekalo 24 týmů, vypouštěných po dvouminutových intervalech. Kvalita závodu byla vysoká, dorazily rychlé týmy ze středočeské ligy UAC nebo třeba také tři týmy pražských triatlonistů. Pozadu nechtěli zůstat ani ostatní účastníci a díky tomu dokázala většina týmů překonat magickou hranici 40 km/h.

Českolipské Kozly celkově ovládl Rudolf Reichelt

23.5.2018 20:05 | Ostatní sporty

Velký úspěch pro Sportovní klub MS AUTO dosáhl Vladimír Novák, který zvítězil ve své kategorii v dlouhé a technicky náročné časovce v Bělči. O den později pak v rámci hromadného závodu Bělečské okruhy dokončil na čtvrtém místě.

Stupně vítězů pro cyklisty MS AUTO

7.5.2018 06:53 | Ostatní sporty

Pokud si někdo pokládal otázku, jakým způsobem vstoupí do své devatenácté sezóny cyklisté – silničáři, českolipského Sportovního klubu MS AUTO, pádnou odpovědí mu může být příval medailí a pódiových umístění, napříč všemi věkovými kategoriemi.

Závod Babylon uzavřel sezonu silničářů

12.10.2017 08:57 | Ostatní sporty

Více než 70 vyznavačů silniční cyklistiky si dalo dostaveníčko v České Lípě, aby se závodem Babylon 2017 konaným 24.září rozloučili s letošní závodní sezonou a zároveň si rozdělili poslední body do Českolipského silničního poháru. Pořadatelé z klubu SKP Česká Lípa připravili tři varianty tratě.